| Zorzoliu_Vlad_1998 a întrebat:

Funda cui imi spune ce jocuri pot juca pe un laptop cu 1g placa video 2g ram si procesor Intel de 1.6 gh

Răspuns Câştigător
| BILSTEIN a răspuns:

Pai, poti juca Cs 1.6, Minecraft, Si SA:MP, dar o sa ai putin lag la el, dar iti zic ceva setari in caz ca vrei sa il joci :
Intri la setari, dai la Display setup, si dai advanced, dupa care dai Frame limiter pe off, si Draw Distance cat mai mic. Si mai e ceva Visual Quality sau ceva de genu' ala il dai pe low, Sper ca te-am ajutat, recomand sa le incerci, eu le joc si acum si sunt multumit de ele. Funda daca te-am ajutat.

1 răspuns: