| afrancii a întrebat:

Funda! hey, aveti idei ce jocuri as putea downloada pe laptop? ma plictisesc si nu stiu ce jocuri sa ma joc

4 răspunsuri:
| TnT123 a răspuns:

Cat de bun este laptopul tau? (adica performanta)

| SpiritLibeR a răspuns:

Da-mi detalii despre calculatorul tau si iti voi face o list

| afrancii explică (pentru SpiritLibeR):

Ecran lat HD de 15, 6"

Ecranul cu ilminare din fundal de tip LED, ofera imagini luminoase si clare, in format de ecran lat 16:9 si la rezolutie de 1366 x 768.

Multimedia Extravaganta

Gratie boxelor stereo cu Dolby® Advanced Audio™, optiunilor de placa grafica de pana la AMD Radeon HD 8570 de mare viteza cu 2 GB DDR3 si optiunilor de unitate optica de pana la Blu-ray Disc™ combo, dispozitivul G510 ofera imagini uimitoare fara sincope si un sunet imersiv, pentru o experienta de divertisment la domiciliu mai bogata si mai satisfacatoare.

Camera web integrata

Camera web HD de 720 p optionala va va ajuta sa beneficiati de conferinte web sau chaturi video online ca si cum ati fi chiar acolo.

Transfer rapid de date

Transferati rapid datele intre G510 si alte dispozitive, cu USB 3.0 SuperSpeed - este de pana la 10 ori mai rapid decat tehnologiile USB anterioare si compatibil cu USB 2.0.

Tastatura AccuType

Aceasta tastatura de tip insula, rezistenta la varsari accidentale de lichide, este proiectata ergonomic, pentru a face tastarea mai confortabila si pentru a reduce erorile.

Tehnologie pentru economisirea bateriei

Lenovo Energy Management protejeaza durabilitatea pe termen lung a bateriei si utilizeaza tehnologie complexa de economisire a energiei electrice pentru a mari timpul dintre incarcari.

Capacitate ampla de stocare

Cu pana la 1 TB de stocare HDD, nu va trebui sa va intrebati unde sa pastrati toate datele, videoclipurile, muzica sau fotografiile.

| johnnylight a răspuns:

Naruto storm 3