| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Hey TPU! Am si eu o nelamurire. Poate va pricepeti voi. Cand descarc un joc de pe un site (nu am voie sa il spun ca cica e ilegal sa "incurajezi pirateria ", folderul e plin cu arhive. Ce-ar trebui sa fac dupa ce se descarca toate arhivele sa pot instala jocul? Eu ma pricep doar cu Daemon Tools. Niste sugestii ceva? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca prima arhiva are terminatia "exe" apasa pe ea si se va dezarhiva toata automat. Daca nu dezrhiveaza cu winRar toate arhivele intr-un folder si apoi vezi daca merge instalarea. Daca sunt alte terminatii sa ne spui. Da un exemplu de arhiva: alabala1.exe sau alabala1.iso. Etc.

1 răspuns: