| nic3rr a întrebat:

FUNDA!-Salut TPU am nevoie de un joc Gen APB (All Points Bulletin) dar sa imi mearga.Am Windows XP Professional SP2 (Service pack 2), Intel Celeron CPU 2.26 GHz, 512MB RAM si placa video de 256mb (NVIDIA GeForce FX 5500)
P. S:Jocul sa fie multiplayer dar si daca e single player e bine!

1 răspuns:
| kamikaze325 a răspuns:

Frate e slab rau in comparatie cu ce se cere azi la apb eu am asa 4, 5 gb memorie ram, procesor dualcore 2.6 ghz, si placa video nVIDIA 8400 gs de 512 mb si la low toate imi mergea sifonat si sitemul il am impecabil. iti pot recomanda gta 3 online ala de aparuse recent mai slabut in cerinte