| PVCG a întrebat:

FUNDA! Salut TPU, mi-am instalat astazi IHF Handball Challenge 2012, l-am instalat dar cand sa intru imi joc imi da o eroare. Imi scrie: "can't be start.....because openal32.dll is mising from your computer" ceva de genu. am incercat sa descarc openall32.dll dar nu am reusit....va rog frumos, spuneti-mi ce sa fac sa-mi mearga jocul asta! FundaVOT+CE VRETI VOI!

7 răspunsuri:
| RXBlade a răspuns:

Intra aici :http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? openal32

e un buton portocaliu, nu apasa pe el, ci pe cel alb, care se afla sub cel portocaliu. SUCCES!

| PVCG explică (pentru RXBlade):

Imi da o eroare cand deschid linkul... imi scrie: Oops! something went wrong!

Not a vaild filename.dll

Go back to our start page

| RXBlade a răspuns:

Pai nu stiu ce are dar trebuia sa-l descarci si sa-l pui in FOLDERUL cu JOCUL!

| PVCG explică (pentru RXBlade):

Faza e ca nu merge sa-l descarc....nu merge site-ul...

| RXBlade a răspuns (pentru PVCG):

Intra pe yahoo si adauga-ma la prieteni

andry_pascuta

si iti trimit eu acea fila.dll

| PVCG explică (pentru RXBlade):

Imi zice ca IDul nu e valid!straight face

| Ciucurel15 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si am luat de aici openal32.dll http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? openal32 dai pe butonul alb