| ERIS a întrebat:

FUNDA si VOT! Mi-am luat de curand PES 2014 si dupa ce l-am instalat, cand dau clic pe Play im iapare mesajul "The program can't start because d3dx9_43.dll is missing your computer. Try reinstalling the program to fix this problem." Pai si l-am reinstalat si imi apare acelasi mesaj! Care este problema? Ce sa fac?

1 răspuns:
| tomaa25 a răspuns:

Pai incearca sa descarci programul d3dx9_43.dll asa am facut si eu de cele mai multe ori si a merslaughingsper ca ti-am fost de ajutor