| RickGrimes a întrebat:

Funda TPU! Cine imi poate da niste jocuri frumoase dar mai noi, pentru cerintele mele de sistem happy:
Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU 1. 60GHZ 1.61GHZ(Cam slab, stiu dar o sa iau altul cand o sa fac rost de bani.)
Installed Memory(RAM):2. 50GB De ram...
System de 32 de biti,
Si am o placa video destul de bunicica, mai am nevoie de un processor mai bun.
Placa video : NVIDIA GeForce 6200 TurboCache(TM)

Tin cont ca, joc GTA SAN ANDREAS, si sa-mp si de cand mi-am luat placa de 2 zile,imi merge GTA-UL LA PERFECTIE CU SETARILE LA MAXIM! Am setarile pe maxim,adica calitatea pe HIGH rezolutia mare,deci totul este la maxim,frumos si imi merge perfect! Deci m-as bucura sa imi dati un joc care sa aiba cerinte gen GTA sau mai mari putintel,macar cu un processor mai mic,din pacate, dar o sa imi iau unul mai mare.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ai aici o lista foarte mare :
http://systemrequirementslab.com/cyri
Testeaza ce jocuri iti functioneaza.