| RickGrimes a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Mai de mult, mi s-a ars o placa video,nu stiu de care era, stiu ca scrie ASUS pe ea, daca o fi buna, nu stiu dar as vrea va rog sa imi recomandati o placa VIDEO pana in 250 lei, dar buna, maxim 250 lei Poate sa o aveti si voi, nu sa dati un search pe net asa, daca va pricepeti la ce scrie acolo, sa cititi sa vedeti.Imi trebuie si mie macar o placa video mai buna de 2048 MB sau chiar si de 1GB memorie Video! Dar stiu ca pana in 250 lei se gasesc la 2048 MB, asa ca va rog va spun cerintele de pc, Sa nu va asteptati ca sunt asa de bune, dar macar sa imi mearga niste jocuri mai noute, nu zic acum Crysys 3 sau Din alea performante, macar niste jocuri noute sa mearga ca unse.

Cerintele mele de sistem:

Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU 420@ 1. 60GHZ 1. 61GHZ
Installed Memory(RAM): 2. 50GB
System instalat: 32-bit...
Deci va rog calculator nou, nu am bani sa imi iau, o placa pana in 250 lei,dar sa fie buna sa mearga jocuri NOUTE ca unse, iar daca imi recomandati si altceva ar fi bine, dar sa fie in total 250 lei.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Uite placa video:
http://www.emag.ro/......EKVBKBBBM/

3 răspunsuri:
| Gabriel_Dumitru_1996 a răspuns:

Pentru a face bani pe net, exista aceasta posibilitate in Romania:

https://www.youtube.com/watch?v=dZ6ljdNNkyA

| Mẫẫ_Izáá_1964 a răspuns:

Placa video AMD Gigabyte Radeon HD 7990winking

| RickGrimes explică (pentru Mẫẫ_Izáá_1964):

Ce mi-ai dat tu nugasesc crying Decat altfel de modele pe eMAG, de peste 1000 lei sad Daca ai putea sa imi dai site ceva. ar fi super. si niste informatii... gen CATI gb video are?