| KagomeHigurashiLoveInuyasha a întrebat:

FUNDITA:Cand eram mica jucam un joc dar nu mai stiu cum se numea.Era parca cu o oaie neagra si era si un mosneag si un caine parca si nu trebuiau ca cei 2 sa il prinda(pe oaia neagra). Si parca la un nivel veneau niste extraterestrii si luau alte oi.Stie cineva ce joc era si nude l-as putea gasi? Va rooog ca vreau sa il mai joc ca era atat de tare.
Si mai jucam un alt joc cu un baiat care facea farse unui batran in casa lui si tot asa era super misto dar nu stiu unde sa il gasesc si sa ma joc.Cine stie cum se numesc si unde le pot gasi sa raspunde imediat! Multumesc!

2 răspunsuri:
| EANS a răspuns:

Www.Sven.con
www.Neighbours From Hell.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sven si Neighbours From Hell