| Darky_6428 a întrebat:

Salutare. Demult, jucam un joc cu un tip care ii facea farse unui gras, mai batran...tot felul de farse, ba ii rupea scaunu, ba ii omora pestii...etc. Tipul avea un caine. Era intr-o casa actiunea, depinde de lvl, intre 2 si 4 etaje parca avea casa. nu mai tin minte exact numele jocului, mi-l poate spune cineva? mersi,

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Cred ca te referi la Neighbours from hell.

11 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Neighbos From Hell
Funda? plzz

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Buna!
Jocul se numea ''Neighbours from hell''.
Era tare simpaticlaughing
Bine, acum am vazut ca au aparut mai multe variante(1, 2, 3).

Sper ca te-am ajutat. O zi frumoasa!

| rolfenstein a răspuns:

Da stiu jocul. e neighbour from hell sau vecinul din iad.super jocultongue

| TrustMe a răspuns:

Neighbours from hell. sper ca asta e happy

| Smart a răspuns:

Neighbors from Hell - On Vacation se numeste

| Kandy17 a răspuns:

Neighbours from hell love struck funndaaaa :X:X

| Intel a răspuns:

Se numea : Neighbours from Hell! Funda te roog!

| Intel a răspuns:

Bai sunt mai multe versiuni : http://www.google.ro/......http?/ Este Neighbours from Hell 3, 4, 5!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neighbours From Hell :d

| dete a răspuns:

Neighbours from Hell