| dane51 a întrebat:

GTA SAN ANDREIAS cum se numeste misiunea an care trebuie sa castigi casa cea mare din LS

5 răspunsuri:
| Laurentizyu a răspuns:

Nu este o misiune de acest gen.am jucat de 7 ori gta san andreeas si nu castigi case, doar le cumperi.

| dane51 explică (pentru Laurentizyu):

Ma refer la casa aia mare din los santos aia an care ai piscina si sala de sport si multe camere aia an care aveai o misiune an care trebuia sa furi ceva discuri cam pe la anceput

| anonimguy3 a răspuns (pentru dane51):

Am jucat de 4 ori GTA SA si nca nu reusesc sa imi dau seama ce misiune vorbesti. Cred ca te referi la una in care trebuie sa il omori pe unu intr-o vila si dupa casa aia e a ta si acolo vei face si cv misiuni dupa, este?

| Laurentizyu a răspuns:

Misiunea este in gta liberty city storyes

| Laurentizyu a răspuns:

Casa la care te referi este cea de pe deal.cea din care furi discul de muzica, este o casa de discuri. daca ai terminat misiunea, vezi ca are o intrare prin spate. urci in deal, si faci stanga prin spatele casei, apoi sari gardul.acolo este o intrare si poti salva. dupa asta este o misiune in care trebuie sa urmaresti un tip care fuge cu o masina, este greu de prins.dar vei reusi daca bagi codul care distruge toate masinile.