| Alexandru1111199 a întrebat:

Hai salut,am un canal de Youtube pe care vreau sa-l sterg, ca sa-mi fac altul pe aceeasi adresa, problema e ca de cate ori dau delete imi zice asta :Something went wrong
Sorry, you're not able to hide or delete your YouTube data at this time. Please try again later.Au facut astia de la Youtube cumva vreun update incat nimeni sa nu isi mai poata face canale noi pe o adresa dupa ce si le sterg pe cele vechi?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Please try again later = Incearca mai tarziu

| Alexandru1111199 explică (pentru dullcat):

Pai de vreo 3 ore apare am incercat toate conturile de care nu mai am nevoie, de pe toate gmailurile, am incercat si pe toate dispozitivele si degeaba.

| dullcat a răspuns (pentru Alexandru1111199):

Ok, dar sigur nu arde pana maine, nu?