| PlutonieruTheRealOne a întrebat:

Heeeeeey TPU astazi as vrea sa ma ajutati cu o mica treaba.
Vreau sa stiu daca pot cumpara CS:GO de pe steam fara card de credit/debit si cum. Daca stiti cum si doriti sa ma ajutati contactati-ma pe adresa de Skype:
funyx22.

Răspuns Câştigător
| sykaTHEoNe a răspuns:

Cumpara-l de aici prin sms
https://shop.computergames.ro/steam/valve/counter-strike-global-offensive/

Dar mai este o metoda te duci la penny sau la billa si e acolo un aparat de incarcat telefonul; pe aparat poti cumpara si de pe steam world of tanks etc.
Bagi contul tau de steam si apoi incarca 10 euro pe cont (in portofelul steam), apoi te duci acasa si cumperi jocul

Sper ca te-am ajutat.

| PlutonieruTheRealOne explică (pentru sykaTHEoNe):

Mssss mi-ai fost de mare ajutor big grin

3 răspunsuri:
| sykaTHEoNe a răspuns:

Cu placere