| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am contul de facebook cel nou de pe 6 decembrie, nimic spectaculos până în ianuarie pe 25 când am primit pe mail un mesaj care conținea textul că am primit block timp de 30 zile ( mesaje, comenturi și likes ) l-am tratat că atare, iar astăzi când trebuia să se "ridice" block-ul am primit alt mesaj încă 30 zile, eram ceva de genul ( wtf, așa ghinion? ) și vreau să știu de ce am primit din nou? nu am acționat facebook-ul deloc timp de 30 de zile îmi era imposibil.

So. ce se întâmplă?

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Există şanse să fi intrat cineva pe contul tău...sau Zuckerberg se joacă iar cu minţile oamenilor. Dă-i mesaj şi vezi ce se întâmplă.