| TheWoolf a întrebat:

Hei as dori si eu un joc frumos multiplayer gen wow dar sa nu fie wow ca nu imi prieste sau runes of magic happy nu conteaza cat de bun sa fie pc ca am 4gb ram intel dual core placa de 3g (video) etc. nu cont asta sau un joc ceva gen shooter dar sa fie onlinehappy dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Nuimicitinumele a răspuns:

Shayia. Jocul asta seamana extrem de mult cu wow crede-ma am jucat wow si seamana perfect. Exista dungeronuri, raiduri, in loc de un tip unde sunt licitatii este un panou, poti sa iti alegi rase, exista alianta si hoarda si multe altele. LvL maxim parca e 75. Ial ai incredere seamana foarte mult cu wow.

2 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Allods,blacklight retribution (pentru asta trimiti acum invitatie si astepti mult sa te accepte, eu am trimis acum 1-2 luni si acum am primit acceptwinking dar jocu o foarte tare pentru unul free)

| ValentinL a răspuns:

Metin2
Cabal Online
4story