| BadJoker a întrebat:

Heihappy! Care e treaba cu hamachi ala de la metinhappy! Am auzit ca poti juca prin elhappy! Cine ma ajuta sa invat sa umblu prin hamacihappy?!

Răspuns Câştigător
| AnonimuszWss a răspuns:

1.-Se zice hamachi
2.- Te invat eu.Descarca hamachi cel mai nou hamachi de aici: http://hamachi.en.softonic.com/
3.-Il descarci, il instalezi si intri in el.Iti pui un nume din: Settings->preferences->si la name dai click pe chestia albastra. Dupa ce ti-ai schimbat numele dai click pe Network si dai la ultima optiune.Iti va arata ceva si acolo pui id si password de la metin[il gasesti pe site-ul respectiv metinului id si pass cu care te poti conecta,daca nu intrebi un GM]apesi enter si gata, poti intra in metin.Dar o sa-ti trebuiasca si mc.txt de la metin. Daca ai un client de metin descarcat intri in folder, si vei gasi ceva gen Document Text pe nume mc.txt.Intri in el si stergi tot ce scrie si pui mc.txt care il poti afla dupa site sau de la un GM.Salvezi si poti intra in metin! Funda?