| LaurentiuRohan a întrebat:

Hei ce credeti despre call o duty advanced warfare?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E unul din cele mai bune jocuri love struck dar are ocupa desul de mult in pc...

| MisterSTAG a răspuns:

E un joc destul de bun, in comparatie cu multe dintre titlurile precedente. Drept urmare, a luat note destul de bune pe siteurile de recenzii internatinale: 8 pe Gamespot, 78 pe Metacritic, 91 pe IGN, poti vedea aici toate notele http://www.metacritic.com/......ic-reviews

| Gabriel14vl a răspuns:

Un joc destul de bun, actiune cat cuprinde, exosuit-ul *idee imprumutata din Crysis*, poveste decenta, singurul lucru care mi-a displacut e faptul ca este liniar, nu poti alege cum se termina si nu mai e ca inainte *vezi seria modern warfare* acum e prea sf pentru mine. A, si mai e o chestie ocuma mult prea mult spatiu pentru un loc atat de scurt si cu o grafica de anul 2013 mai mult decat 2014. O zi faina!