| anonim_4396 a întrebat:

Hei! ce jocuri de groază ştiţi în afară de Slender,Slendytubbies,Jeff The Killer şi SCP Containment Breach? Astea le-am jucat şi vreau altele. Şi da,mă uit la SatanaPC, de acolo am luat jocurile de groază de până acu. Mersi.

2 răspunsuri:
| Pop_Serban_1990 a răspuns:

7days,hide and seek,Cry of Fear(Steam), Whispers, Im scared, Exit, Eyes. Sper ca te-am ajutat

| Pop_Serban_1990 a răspuns (pentru Pop_Serban_1990):

Si mai e si Illusion Ghost Killer(Tot jeff the killer e doar ca mult mai infricosator)