| robert_3604 a întrebat:

Hei lume va rog da ti-mi un cont de ikariam ca ma faceti sa plang pentru. ca caut de 3 ani!

4 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ca caut? analfabetule.si cum sa cauti un cont? tu esti asa prost incat nu stii sa iti faci un amarat de cont? eu nici nu stiu de ce prostii ca tine si aia care nu stiu de unde sa descarce jocurile au calculator.zau platesc parintii aia netu' degeaba

| robert_3604 explică (pentru ionutVUVUZELA):

Eu cred ca ai probleme!

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru robert_3604):

Dupa ce ai editat intrebare normal ca esti tare. pune intrebarea cum era inainte.caut un cont de ikariam asa era.

| robert_3604 explică (pentru ionutVUVUZELA):

Esti cel mai ******************* **** ********* cum ma? eu nu am editat nimic! si sa stii caca punctul (.) se pune doar la sfarsit de propozitie si se incepe cu litera mare dupa punct (.)!