| Iordan_Cristi_1996 a întrebat:

Hei o sa am un canl de youtube si as mai vrea sa stiu un program de randat cum fac un intro o poza de profil si coperta cum creez un canal daca am deja un cont de youtube trebuie doar sa postez un episod si inseamna ca am sau la setari aps creaza un canal nou?

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Cyberlink powereditor pentru randat.Cu cinema4d,after effects etc(faci intro). Poza de profil o faci in photoshop(la fel si coperta) si Da

| Iordan_Cristi_1996 explică (pentru TechGuyTpu):

Dar Sony vegas nu e mai bun? oricum cum le descarc zica ca costa si la after effects. la cinema 4d cum creez intro ca am intrat si nu stiu.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Iordan_Cristi_1996):

Sony vegas e mai mult pentru editat, eu folosesc cyberlink ca se rendeaza cu mult mai repede.Le descarci dupa net, logic ca unele costa bani.Inveti cinema4d