| qwerty222 a întrebat:

Hei, probabil sunt putini oameni care mai joaca jocul asta, dar stiti coduri, conturi de membrii sau cum sa fii membru fara sa dai bani pe Animal Jam? Va rog mult
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Eu inca mai intru pe vechiul cont din 2012 pentru ca mi-a placut mult.Din pacate nu prea ai cum sa fi membru fara sa dai bani, dar poti lua obiecte cu ''cheie'' pe care ei le transforma in simple pe care le poti lua si tu a trade.(ex. te poti imbraca cu haine de la cei care sunt membri)Acum prin trade poti pune mana pe multe animale si obiecte vestimentare.Chiar daca nu suntem noi membrii din aceia tot ne descurcam.Bafta la joc!

| qwerty222 explică (pentru Samariteanul):

Merci mult!

| Samariteanul a răspuns (pentru qwerty222):

Cu multa placere