| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

Hei salut all va rog dati-mi un site de unde pot downloada the amazing spiderman pentru android pe tableta daca se poate fara virusi dar doar daca se poate daca nu e bine si asa.Dau Fundawinking

3 răspunsuri:
| Stoleru_Andrei_1975 explică (pentru NAdrian):

Dap nu ma descurc adica l-am instalat si apoi nu mai merge dar apropo imi trebuie card sd? astept ajutor multumesc anticipat

| NAdrian a răspuns (pentru Stoleru_Andrei_1975):

Dupa descarci Partile de pe site si le copii in memoria telefonului unde zice siteul