| nichiforpaul a întrebat:

Hei salut, am o problema legat de gta san andreas,atunci cand am luat o salvare cu misiunea cesar vialpando, ca nu puteam sa trec de aceea misiune,am apelat la internet,asa ca am luat o salvare si mi-a zis sa bag salvarea in gta san andreas user files,am bagat-o, am intrat in gta, am dat click pe :cesar vialpando: si ma da afara, imi poate spune cv dc?! cel mai bun raspuns FUNDA!

2 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Poate ai anumite moduri instalate care nu se potrivesc, poti incerca cu o alta salvare.

| nichiforpaul explică (pentru r0bert98):

Nu am niciun alt mod instalat, am nev doar de salvarea aia