| FaraSperantaSEN a întrebat:

Heihappy salut
tema intrebarii este Server De SA:MP
am un gamemod host si baza de date dar nu stiu cum sa conectez baza de date la gamemod asta e singuru lucru ce`mi mai trebuie am tabelele in baza gamemod calumea si host dar nu am idee cum fac legatura intre server si baza de date

Multumesc!

4 răspunsuri:
| TataSmekeriilor a răspuns:

Daca nu iti merge serveru schimba modu, poate nu ai un mod bun, sunt foarte multe moduri puse pe net dar nu toate merg. Funda?

| FaraSperantaSEN explică (pentru TataSmekeriilor):

Pentr ce dracu vrei funda? eu intrebai cum conectez baza de date la server straight face

| TataSmekeriilor a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Nu exista asa ceva ba, de unde ai mai invatat si prostiile astea?

| FaraSperantaSEN explică (pentru TataSmekeriilor):

Ce ma? ce nu exista? stii sa adaugi mysql la un server?laughing)) frate te rog frumos taci ca nu stii nu te baga in seama cu cei care au habar de asta