| Anghel_Cosmin_1972 a întrebat:

Hei stie cineva ceva de acest site de unde cumperi de pe eMAG si unu plateste mai ieftin prin card...cnv care a comandat de la el?
http://cardingshop.rosu.biz/forum.php

3 răspunsuri:
| cocoonn a răspuns:

Salut,eu comandasem un tv 55f8000 acum cateva luni si nu am avut treaba cu ei, am fost in cateva ore dupa ce am facut plata sa ridic televizorul de la eMag, pare cam dubioasa treaba la inceput cu banii in avans dar eu nu am avut probleme.Bafta

| Anghel_Cosmin_1972 explică (pentru cocoonn):

Ai cumva o adresa de mess sa vb?

| LilianB a răspuns (pentru Anghel_Cosmin_1972):

Salut, zi-mi te rog ai reusit sa cumperi ceva prin cardingshop?