| DragosWar a întrebat:

Am o intrebare. Mi-am descarcat metin 2 earth acum cateva minute, Am intrat pe cont si dupa un minut s-a inchis si mi-a aparut o fereastra DETECTED_HACK. Am mai incercat de cateva ori si mi-a aparut la fel. ( Nu aveam cum sa folosesc hack ). Ce sa fac? Si ce metinuri imi recomandati care sa fie gen earth in romana? FUNDA SI MULTUMESC ANTICIPAT.

Răspuns Câştigător
| EverChampion a răspuns:

Uita-te peste tot, unele metinuri pot avea hack-uri in ele, dar daca nu are atunci incearca alt Metin.Toate jocurile au erori... Funda?

1 răspuns:
| Andr3y25 a răspuns:

Metin2 Regal -->http://metin2regal.com/