| ObsessioNn a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor : acum cateva zile, m-a mancat undeva sa folosesc hack pe un sv de metin iar detinatorul sv-ului s-a gandit sa imi stearga din pc system32(nu-l invinuiesc, nu trebuia sa folosesc hack). Dupa aceasta a trebuit sa instalez un windows nou.Practic si teoretic tot din pc a fost sters, doar ca...am incercat sa iau alte servere, si am vazut ca se comporta ciudat:am un lag anormal pe toate serverele, merge sa joc normal doar pe anumite perioade scurte; la un moment dat, desi nu am mai folosit hack si nici nu il mai aveam in pc(pentru ca am reinstalat windowsul) in timp ce ma jucam pe un server, imi apare un mesaj automat cum ca folosesc hack si contul mi-a fost banat de catre sistem pentru ca a fost detectat hack...repet: nu am mai folosit\descarcat nici un hack. Stie cineva ce ar trebui facut? Mi-ati fi de mare folos! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Cel mai probabil te identifica dupa adresa IP, dupa machine ID si eventual dupa adresa MAC, si este foarte probabil ca acele servere sa foloseasca o lista comuna pentru blocare.