| BogdanFodor1999 a întrebat:

Am o intrebare.

Mi-am facut un skin pentru minecraft cu skineditor si nu stiu cum sa mi-l bag in minecraft. Daca ma puteti ajuta...

Cel mai bun raspuns funda.

3 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Intri pe minecraft.net, dai login, si dai pe my account si change skin.

Daca nu ai jocul cumparat, apesi steagul de pe tastatura, si tasta R inacelasi timp.
se deschide RUN si scrii acolo exact asa: %appdata%
de acolo intri in. minecraft, version, cauti versiunea curenta, cauti pachetul.jar si il deschizi cu winrar.
cauti acolo in el human.png si il inlocuiesti cu imginea ta care se numeste tot human.png

Succes!

| MrBananaBoss a răspuns:

Iti trebuie cont premium de mc. daca imi zici ca ai asa ceva, iti explic mai departe.

| MrBananaBoss a răspuns:

Darkwisper daca o sa faca ce zici tu atunci toti o sa arate ca el.