| Pikaciuuu a întrebat:

Hei TPU happy Am o mare problema happy Cei care au pagini de facebook si stiti, please help me! Am recuperta o pagina furata dar, cea care a fost admina tot m`a pus ba manaer, ba content. Si le-am sters pe toate si am ramas content! Credeti ca exista ceva cu care sa ma fac singura manager?

5 răspunsuri:
| vardolnicusor a răspuns:

Pai nu se poate. Mai e cineva manager. Pentru ca astfel nu iti dadea voie sa le stergi daca tu erai content. Imi poti da si mie linukl paginii?

| Pikaciuuu explică (pentru vardolnicusor):

Pai nu stiu cum s`a intamplat ca ea m`a eu le-am sters si o,, milisecuna" mai tarziu eram content straight face

| vardolnicusor a răspuns (pentru Pikaciuuu):

Imi poti da linkul paginii? happy

| Pikaciuuu explică (pentru vardolnicusor):

Ti`l trimit prin mesaj happy

| vardolnicusor a răspuns (pentru Pikaciuuu):

Ok happy