| GymmyCool a întrebat:

Hei TPU am o problema am instalat moonmt2 si a mers cam o luna si acum nu a mers a aparut cv cu semne de intrebare apoi l-am reinstalat ca am de la descarcat donwload-ul si apoi a aparut cv cu LOG dupa iar l-am reinstalat dar de fiecare data cand il scoteam incercam sa-l scot de la uninstal si imi aparea ceva la care scria ca nu am ceva de la el bagat si daca vreau sal donwlaudez depe forumul oficial imi ia 17-18 ore ce pot face?

1 răspuns:
| Zelbrone a răspuns:

Deoarece iti dureaza atata iti sugerezi sa il lasi de dimineata cand te trezesti pana maine sau... daca nu incearca alt mt