| bodivasile a întrebat:

Am si eu o intrebare am avut Windows 7 si imi aparea o fereastra in care scria ca este o copie de Windows si am instalat Windows Xp dupa o luna de zile mi-a aparut iar o fereastra in care scria ca si Windowsul Xp pe care il instalasem asta e o copie ce sa fac? dau funda pentru cel mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

WGA remover. Un program care te scuteste de acel mesaj care iti apare din cauza faptului ca windows-ul nu are licenta de la Microsoft originala, ci e o copie.
WGA remover merge garantat!
Scoate programul de pe site-uri sigure, pentru a te feri de virusi!

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Este o copie? Adica e piratat? La asta te referi?

| xxxxyyyy a răspuns:

Asa scrie cand windows-ul este o copie nu e original, daca era original nu iti arata nimic nu afecteaza cu nimic daca e o copie