| youlooser a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa cumpar o placa video pana-n 1000 de lei.(de gaming)M-am gandit la asta:

http://www.pcgarage.ro/......5-256-bit/

As vrea de 4GB pentru ca la AC Syndicate(seria mea favorita de jocuri) cere la ultra sau high 4GB de VRAM.

Voi ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| DrGeorge a răspuns:

Salut,

Este buna si cea mentionata de tine. Daca chiar vrei sa joci la Ultra cu max fps vei depsi bugetul de 1000 lei.

Poti sa mergi pe acel R7 370 OC. Sau alternativ un GTX 960.

| youlooser explică (pentru DrGeorge):

Macar la 30 de fps daca merge is multumit.Momentan am un gtx650 si merge pe very low cu vreo 15 frame, asa ca...
.

1 răspuns: