| ShadowManROM a întrebat:

Hei,TPU! AS vrea sa-mi schimb skinul in Minecraft dar fara sa am Cont Premium si sa mi-l vada si ceilalti! Daca exista vreun program sau metoda si o stiti va rog sa mi-o spuneti! Inafara de Minecraft Skin Search, metoda aia o stiu!

2 răspunsuri:
| MinecraftPlayer999991919191 a răspuns:

Nu poti sa schimbi sa nu-l vada ceilalti, poate daca folosesti o textura cu skin pe ea

| ShadowManROM explică (pentru MinecraftPlayer999991919191):

Cred ca ai inteles gresit! Am spus sa mi-l poata VEDEA ceilalti fara cont Premium!