| Boerescu_David_1997 a întrebat:

Hei TPU as vrea sa stiu cum pot face mai multi subscriberi.....eu pun video-uri constant dar nu am decat 4 subscriberi......aici este link-ul de la canalul meu:https://www.youtube.com/channel/UCIqVMYgt3-szWVentct4Huw

2 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Stii ce cred? Lasa-te. Daca vrei sa ai mai multi subscrieb-eri fa ceva mai interesant cum ar fi sa postezi femei goale si videouri cu farse, amuzament etc.

P.s:Sa nu crezi ca faza cu femeile goale sunt pe bune.
Eu ti-am dat un dislike.Acum poti sa ma injuri.
Cu placere si o zi buna!

| Boerescu_David_1997 explică (pentru Deaad):

Da...si uite pentru oameni ca tine dumnezeu se intreaba de ce ne-a facut...