| Gandacel19 a întrebat:

Ati vazut ca acum la Facebook cand iti actualizezi statusul iti da sa pui un emoticon si scrie " se simte___" si am vazut la toata lumea, iar eu nu am emoticoanele alea. Cum fac sa imi apara si mie? big grin Multumesc Anticipat.

3 răspunsuri:
| 7QA3 a răspuns:

Dai click, scrii ce ai de scris, apoi jos, pe aceeasi linie cu butonul post, in stanga, ai 4 semne : primul pentru tag, al doilea pentru locatie, al treilea pentru poza si al patrulea, cel care te intereseaza pe tine. Dai click si primesti acolo ntrebarea : "ce faci? " sau "what are you doing? " (depinde de limba) acolo incepi sa scrii "feeling", dupa dai click si iti apare fereastra unde alegi : sad, amused, happy etc. Succes!

| Gandacel19 explică (pentru 7QA3):

Sunt doar 3 butoane la mine. sigh

| patriiiii89 a răspuns:

Mi se pare ca se poate doar de pe telefon. bafta