| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU

Care stiti sa schimbati mesajele de intampinare si cele din timpul unui meci de League of Legends, m-ai detaliat in loc de " Welcome summoners rift " sa scrie ce am eu chef :-s.

Astept raspunsuriwinking

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Nu ai cum sa le schimbi laughing. Acele mesaje sunt facute DE COMPANIA RIOT GAMES SI SUNT CRIPTATE. Asta inseamna ca nu ai acces la ele chiar daca le ai in calculator. In plus ar trebui sa iti inregistrezi si vocea. Doamne cu ce idei mai puteti veni frate laughing) Imi fac cruce cu stanga cand va aud.