| PaulVaRoagaMult a întrebat:

Salut.tuturor.Am o mare problema.Mam apucat de un alt mmorpg
Lol(League of legends).Si imi face lag adica se blocheaza mai in fiecare meci merge sacadat.Va rog dati-mi o solutie ceva sa nu mai mearga asa greu.Dau fundaaaaaaaa! 3 funde daca sa-r putea! astept raspunsuri bune.

5 răspunsuri:
| KentGG a răspuns:

Sall. Timotei chiar nu gandesti. Intra in setari si da textura la toate mai mica. Eventual descarca D3DOverrider.

| PaulVaRoagaMult explică (pentru KentGG):

Unde in setari la joc si pe ce dau? adica la lol

| PaulVaRoagaMult explică (pentru KentGG):

Unde in setari la joc si pe ce dau? adica la lol.Cun folosesc programu?

| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns:

Sa iti cumperi alt pc si sa inchizi toate programele care sunt deschise.

| PaulVaRoagaMult explică (pentru Timotei_Cazacu_1996):

Alt pc nu imi cumpara si care ar fi programele deschise?