| MikydeCraiova a întrebat:

Cum ma autentific pe un server de minecraft? Adica intru in el si dupa ceva timp ma scoate si-mi zice ca nu m-am conectat, iar in timpul in care ma lasa pe server nu ma pot misca. Adica trebuie sa scriu ceva la chat?

Răspuns Câştigător
| GunHead a răspuns:

Apesi "t" apoi scrii: /register parola parola

1 răspuns:
| Munteanu_Mihnea_1994 a răspuns:

Da trebuie sa scrii /register si parola ta de 2 ori si dupa ce te-ai inregistrat tu trebuie sa scrii cand mai intri pe sv sa scrii /login si parola ta 1 singura data SWEET! Tocmai am primit un cod de cărți Minecraft la http://minecraftcode.me/