| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Am o problema legata de minecrafthappy atunci cand intru in server nu pot sa ma misc si imi zice sa scriu /registrer password ConfirmPassword scriu dau enter si dupa o vreme ma scoate din server si imi zice "Disconnected by server Login Timeout"
Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jock3r99 a răspuns:

Scrii /register (parola) (parola). Fara "(" si ")". Cu parola pe care o vrei tu. Si cand intri dupa aceea /login (parola). Cu parola care ai aleso tu. Daca vrei un server calumea de multiplayer, AVRNet.ro:25565

| XxXNotForKiidsXxX explică (pentru Jock3r99):

Adauga la mess eleg_ante te rog.

2 răspunsuri:
| Darks96 a răspuns:

Am jucat si eu pe un astfel de server, si aveam aceias problema... cred ca trebuie sa /register password password adica de 2 ori sper ca a functionat