| qHello a întrebat:

Hei TPU, dc cand intru in metin2 alaska ma scoate cand se conecteaza ( cand se incarca bara aia )? repede pls.

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

E bugat serveru. Cred ca erai pe cal cand ai dat quit si acum sa bugat. Du-te pe site si dai debugare(ar trebui sa aiba) sau fa-ti un cont nou si vorbeste cu gmul. Bafta

| qHello explică (pentru Hitback):

De fapt, ieri l-am instalat si mi-am facut cont. Intru eu in cont si dau sa mi se incarca bara aceea. Si dintr-o data mi se scoate din metin. Deci nici 1 secunda nu am stat pe metin. O sa incerc sa vorbesc cu gmul.happy Mersi.