| zebyx98 a întrebat:

imi spuneti si mie niste jocuri care sa semene cu gta san andreas? dar sa semene,pls, zic la grafica si de astea...pls jocurile sa fie super funda urgent!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Cele mai apropiate jocuri de Gta San Andreas sunt:

-Mafia 2 (care este peste San Andreasdin toate punctele de vedere)
-The GodFather 2 (la fel ca cel de mai sus, extraordinar de reusit)
-Driver Paralell Lines (este cam ca San Andreas)
-Saints Row The Third (cu mult peste San Andreas)
-Scarface (cam ca Vice City-San Andreas)
-True Crimes New York City (este gen San Andreas, difera putin insa)
-The Saboteur (si acesta difera dar foarte putin
-Mercenaries 2: World in Flames (difera putin si el)

Apropo toate jocurile de mai sus sunt "Open World" exact ca San Andreas sau orice alt Gta.

Bafta si numai bine!

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Haideti ma urgent ca moare asta daca nu ziceti mai repede.

| AlexICAAlexel a răspuns:

Dai funda lui Magnifico!