| REspEC7 a întrebat:

Salut la toti! As dori sa imi spuneti niste jocuri pe care sa le joc si eu cand ma plictisesc! Am jukt pana acum SA:MP(San Andreas Multi Player) si CS(counter-Strike)! Jocurile astea imi plac dar m-am plictisit de ele! Asa ca va cer sa imi spuneti niste jocuri mai frumoase pentru a juca in timpul liber!

3 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Salut! Joaca si tu PES sau incearca niste jocuri de actiune de aventura da un search pe google si scrie.

| kidDu_6567 a răspuns:

Eu acum am inceput sa joc test drive unlimited...
Incearca-l si tu...

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!