| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog cum sa fac un server de minecraft skyblock in care sa ma joc cu prietenii?
Eu in general folosesc aternos dar nu stiu cum sa fac server de skyblock pe el.
M-am uitat la un video pe Youtube dar nu merge absolut deloc.
Mai sunt alte modalitati?
În afară de server.pro.

3 răspunsuri:
| sdfsopdgiho a răspuns:

Poti sa improvizezi un server pe lumea "Flat" Sa te duci in aer pana nu mai vezi nimic in jos si sa faci tu niste insule. Sau poti lua o harta deja facuta cu insule si cu tot ce trebuie si sa o urci pe aternos, daca nu te pricepi uite discordul meu: SMS#8669

| anonim_4396 explică (pentru sdfsopdgiho):

Nu merge discrodyk tau.
Imi zice ca nu exista nimeni cu numele asta.
Te rog.
Explica-mi cum sa fac.
Uite aici imi arata cum sa fac.Fac tot ce face respectivul aici si cand intru pe mapa si scriu /island nu imi da nicio insulă.Nu imi da nimic.
De ce?
Ce sa fac?

| anonim_4396 explică (pentru sdfsopdgiho):

Uite aici linkul de la video...
https://youtu.be/d6h_jeJmDrk
Ti-am uitat sa ti-l dau...