| jan33tt a întrebat:

Hei TPU.nu merge sa mi fac cont pe youtube.nu stiu ce are dar cand ajung la parola nu mai merge...imi zice ca am introdus o parola care nu e securizata sau ceva de genul (insecure)si sa apas pe butoul password streingth dar eu nu vad nici un buton...si am scris parola cu mai mult de 8 caractere doar litere. funda

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Incearca sa pui litere mari, litere mici si cifre. Daca nu merge incearca sa iti conectezi contul Google (daca ai) cu youtube.