| iness a întrebat:

worried
am si eu o problema... vreau sa-mi fac un id nou. si stiu cum
am incercat la yahoo acolo. si completez tot ce imi cere nu stiu ce.laughing)
si la parola. o bag, are mai mult de 6 litere. si mai putin de 32. si imi zice: invalid password. si orice parola bag imi zice invalid straight face
prima oara cand intru pe pagina aceea zice: strong password. adica merge, si daca mai dau o data pe ea, imi zice invalid straight face. va rog?! worried

2 răspunsuri:
| byby0552 a răspuns:

Pai la parola poate nu o bagi la fel in ambele casete.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...am incercat de mai multe ori dar nu reusescsad