| IonelaLv a întrebat:

Stiti cum pot face mai multe P.A-uri pe Sweet Flirt? Am un hack pe care il folosesc zilnic. Am mai facut de cateva ori genul ala de transmitere P.A prin SMS, dar parca tot nu-mi mai ajung. Se consuma foarte repede. Sunt la episodul 18 si chiar acum am mare nevoie de P.A-uri. Vreau sa-mi dati (cine stie) si un link cu un tutorial sau ceva de genul. Funda o primeste raspunsul corect!
Ma gasiti ca IonelaElla (cine vrea sa-mi dea cerere de prietenie pe Sweet Flirt)

3 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Pai nu se poate sa faci P.A-uri asa usor, decat daca ai Hack *ceea ce nu recomand*.
Eu am ajuns la episodul 27 jucand in fiecare zi Minijocurile, mi-am confirmat email-ul, invitam prieteni si castigam cate 30/per prieten, si rabdare.
Episoadele sunt din ce in ce mai lungi, iar daca ai ramas in urma, cu greu le mai faci.Ti-am dat cerere.

| itsBiscu a răspuns:

Da... te felicit daca bagi hackuri