| TeDrqq a întrebat:

Hei TPU voi ce tip de jocuri MMORPG va jucati?

Eu m-am jucat:
-Metin2
-Jade Dynasty
-4story

PC-ul meu:

Procesor : 1, 8ghz
Ram : 2, 5 GB
Video: 256mb
DirectX : 11
Windows 7

Spuneti-mi si mie niste MMORPG-URI faine big grin

FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Daca ai face un sacrificiu si ti-ai mai lua inca o placuta de 1 GB RAM, ai putea incerca Lineage II. Eu l-am jucat foarte mult timp, si mi-a placut extrem de mult.

Fazae ca de rulat o sa-ti ruleze, dar pe serverele populate risti sa ai putin lag.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru miTzuliK93):

Nu faci nimic cu 3.5gb rami, degeaba are atatia daca are restul componentelor prastie

| miTzuliK93 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Ba face, pentru ca L2 ruleaza cu acele setari (sunt practic cele minime, intr-un fel), doar ca va avea parte de un gameplay ceva mai laggy.

| TeDrqq explică (pentru miTzuliK93):

Merci foarte mult! Cel mai tare joc, l-am descarcat si merge foarte foarte bine, nu am pic de lagwinking

5 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Aion si tera, pacat ca nu-ti merg

| oana970 a răspuns:

Jocul AION este un MMORPG frumos. Il poti cauta si este decizia ta daca iti va place sau nu. happy