| NutellaLover1 a întrebat:

Vreau sa va intreb. voi aveti incredere in site-urile "olx", "okazii" etc? vreau sa imi iau un telefon de pe olx si nu stiu daca pot avea incredere in ei :/

3 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Am cumpărat de pe site, şi da sunt de încredere. Oricum poţi opta pentru returnare, asta dacă vânzătorul este disponibil să îţi ofere serviciul. Aşa că întâi vorbeşte cu vânzătorul pentru a şti sigur ce şi cum! Spor!

| aLeXFotballClub a răspuns:

Da!

| doareuio a răspuns:

Eu am comandat doar de pe okazii și eMAG și pot să spun că a fost perfect.