| Larisaaaa a întrebat:

Stiti un site de incredere de unde pot cumpara un telefon? Pentru ca in magazinele din orasul meu nu este doar pe internet l-am gasit. Dar nu stiu daca toate site-urile sunt de incredere.
Funda.

8 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Buna. Eu mi-am luat de pe www.telefonultau.eu, sunt si mai ieftine decat in magazin la liber, sunt noi si ajunge in 24 de ore lucratoare, parca, fara nici un fel de probleme.

| StefiM a răspuns:

EMAG

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/telefoane-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Answer17 a răspuns:

Yourphone.ro am auzit ca este foarte de incredere si il primesti a 2-a zi dupa ce l-ai comandat

| Veres_Daniel_1994 a răspuns:

Http://www.cel.ro/telefoane-mobile/
Ii foarte bun siteul varul meu si-a cumpara PC de pe siteul asta

| Leiter_Arbeiter_1993 a răspuns:

Ai dreptate majoritatea site-urilor sunt cu tepari sau cu tipi neseriosi care is bat joc de tine la comanda, fii atenta sa fie obligatoriu atestat armo(asociatia magazinelor online din Romania) si daca vrei neaparat si dovezi uitate sa fie si trust pilot citeste review-urile clientilor.
Unele sigure http://www.oktal.ro/ sau cel mai popular rareori suparator http://www.emag.ro/
Succes la alegere si cumparare! Sa nu iei resigilate!

| BiohazardMan a răspuns:

Sfatul meu este sa cumperi de pe Okazii. Este cam 70 % de incredere sau chiar mai mult in comparatie cu alte situri pe care le stiu care nici nu sunt 50% de incredere.
In cazul in care cumperi second hand la produs pot aparea efeste secundare care de cele mai multe ori nu au legatura cu transportul ci cu unele eventuale reparatii de mantuiala pe care proprietarul le stie dar vrea sa le ascunda vanzand produsul (telefonul) iainte ca acestea reparatii sa se strice.
and iei legatura cu vanzatorul produsului incearca sa iti dai seama daca este de incredere si daca telefonul are reparatii sau piese inlocuite.etc BAFTA!

| Stan_Daniela_Carmen_1985 a răspuns:

Poti incerca si pe
http://megashop-on-line.blogspot.ro/search/label/Telefoane,este un site interesant si are ca optiuni mai multe magazine de unde poti cumpara.