| DarkBogdan90 a întrebat:

Hei TPU vreau si eu sa stiu ce jocuri imi merg la sistem Microsoft windows xp profesional version 2002 service pack 3 computer Intel pentium 3 procesor 895 mhz, 256MB of ram si as dori si niste lincuri de unde le descarc da sa fie cat de cat misto va roog mersi mult :X dau funda vot si puncte maxime

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Parerea mea este ca ai un PC foarte bune, la astfel de PC iti merg toate jocurile pana in 2011 iar cele din 2012 cele mai noi, cer 512Mb minim. Daca vrei sa iti dau si niste jocuri, lasa preferintele tale de jocuri. Multumesc!